Platinum partner
11
Років досвіду
1
Верифікована рекомендація
10
Років на сайті
Рекомендувати
Активних оголошень
38
Ексклюзивних об'єктів
0
Рекламна активність
15896
Останній візит на сайт
сьогодні
Мой принцип — относиться к клиентам, как к друзьям.
Я считаю, что самая большая потеря — это потеря времени.
Умею работать так, что ваше время и нервы остаются с Вами.

Продаж будинків (1)

  • V.Estate
    285 000 $
    1 018 $/м²

    Марії Заньковецької вул. (Рози Люксембург), 6 д

    280 / 230 / 45 м²
    3 поверхи
    5 сот
    5 кімнат
    2011 рік побудови
    1 тиж. тому
    Будинок 280 м² + мансарда (за техпаспортом), фактично ~380 м². Побудований для себе у 2009–2011 рр., монолітний термобудинок. Цоколь повністю під землею: ФБС 60 см, армопояс, з/б перекриття. вул. Марії Заньковецької, 6Д (раніше — вул. Рози Люксембург), є укриття. Цоколь: більярдна (піраміда 12 ft + пул 8 ft), 2 кімнати, пральня, госпблок. 2 житлові поверхи + мансарда. 4 окремі спальні, 2 санвузли. Кухня-вітальня 45 м², зала 40 м², видовий балкон. Камін на дровах з розведенням на другий поверх. 2 кондиціонери Gree. Ділянка 5 соток: ялини, туї, альтанка, мангал, літній душ і туалет. Навіс на 2 авто + парковка на 3, зарядка для електромобіля. Безпека: броньовані вікна на 1-му поверсі, ґрати...
    Рієлтор
Повернутись до всіх пропозицій
Оберіть спосіб підтвердження
Щоб вашу рекомендацію було зараховано, підтвердіть свою особистість
* Особисті дані не відображатимуться на сайті та слугуватимуть лише для підтвердження особистості.
Як верифікуватись через Дію?
Зчитайте QR-код сканером у застосунку Дія й підтвердьте авторизацію Дія.Підписом
QR-код для верификации через Дію
QR-код буде дійсний ще 02:00
Як верифікуватись через Bankid?
Верифікація BankID відкриється у новому вікні. Якщо сторінка верифікації не відкрилася, вікно було заблоковане вашим браузером.
Щоб дозволити відкриття вікна, виконайте такі кроки:

1. Перевірте адресний рядок браузера на повідомлення про помилку або піктограму блокування. Натисніть на нього.
2. Якщо у вас встановлено блокувальник спливаючих вікон, тимчасово відключіть його для цього сайту.